Pristatymas

8. DOVANŲ RINKINIŲ PRISTATYMAS:


8.1. Dovanų Rinkiniai pristatomi nurodytu adresu naudojantis kurjerio paslauga, paštomatu arba registruotu paštu, priklausomai nuo pristatymo vietos.

8.2. Kai Dovanų Rinkinį pristato kurjeris, Pirkėjui pasirašius sąskaitoje – faktūroje arba siuntos pristatymo dokumente yra laikoma, kad siunta yra perduota.

8.3. Pastebėjęs siuntos pažeidimų, Pirkėjas turi siuntos nepriimti ir palikti pastabą siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų bus laikoma, kad siunta perduota tvarkingai, be pažeidimų.

8.4. Dovanų Rinkiniai išsiunčiami per 2-4 darbo dienas (išskyrus švenčių dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Šie terminai netaikomi, jei Pardavėjo sandėlyje reikiamų Dovanų Rinkinių nėra ir Pirkėjas informuojamas apie užsakytų Dovanų Rinkinių trūkumą. Tuo pačiu Pirkėjas sutinka, kad išimtinais atvejais Dovanų Rinkinių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, kurios nepriklauso nuo Pardavėjo.

8.5. Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už Dovanų Rinkinių pristatymo terminų pažeidimą, jei Dovanų Rinkiniai nepristatomi arba pristatomi ne laiku dėl Pirkėjo kaltės ar nuo jo priklausančių aplinkybių.

8.6. Importo muitai ir kiti mokesčiai į pristatymo kainą neįskaičiuoti.