Apie THE BOXĮDOMI DOVANA: misija įmanoma?


Mes tikime, kad DOVANA vis dar gali nustebinti. Ir kviečiame atrasti dar didesnį džiaugsmą d o v a n o t i. O gal net ir naujų progų – jų tiek daug, tik ne visos turi pavadinimus. Užuot apsiriboję gimtadieniais ir Kalėdomis, pasidairykime: galbūt visai šalia yra TAS YPATINGAS VYRAS? Galbūt patyliukais palaikymo laukia atsidavęs DARBO ŽMOGUS? Arba – labai realu – kažkam artimoje aplinkoje baisingai reikia švelnumo (PMS!?)... Nusiųskime linkėjimų emigravusiems giminaičiams, papasakokime apie savo kraštą užsienio partneriams, nudžiuginkime būsimas mamytes ir apdovanokime pramogomis mažuosius genijus. Švęskime Meilę, skatinkime šeimos narius daugiau laiko praleisti kartu, padėkokime šalia esančioms Fėjoms... Tam tinkama bet kuri diena : )


THE BOX: dėžė pozityvumo


Teminiai THE BOX dovanų rinkiniai skatina kitokį požiūrį į dovanas: dovanokime sąmoningai! Net jei neturime laiko, net jei patys nespėjame nubėgti į parduotuvę ir juolab – kažką pagaminti, sukurti, nulipdyti... Išlikime nuoširdūs. Rūpestingi. Tikri. Dovanokime sveikatą, šviesias mintis, pozityvumą – būtent tai pačiomis įvairiausiomis formomis sudėjome į THE BOX rinkinius. Jums tereikės pridėti sveikinimo raštelį, o visa kita jau supakuota. Su didžiuliu dėmesiu kiekvienai detalei, su noru įkvėpti, motyvuoti, pažadinti daugiau laimės, džiugesio. Su pagarba Žmogui, aplinkai, gyvenimui – THE BOX gavęs asmuo tai iškart pajus. Ir, patikėkite, tiek nuostabos ir šiltų emocijų paprastame voke tikrai netelpa!


Iš kur tas pozityvumas?


Mes patys renkamės, kaip gyventi. Patys kuriame savo aplinką. Patys kasdien priimame tą patį sprendimą: džiaugtis šia diena ar ne... Iššūkių visa begalė, bet jei nuspręsime savyje pasodinti laimės sėklą, jei laistysime ją tikėjimu ir šildysime vidine saule, galime save ir praaugti. Taip, kaip kasdien praauga daugybė gabių Lietuvos kūrėjų – kuriančių mums ir visam pasauliui. THE BOX projektas užgimė iš noro apsodinti jūsų kiemus laimės sėklomis. Iš noro pasidalinti gražiais atradimais, sveikomis mintimis, Lietuvos kūrėjų gaminiais. Ir tuo pačiu pasidžiaugti šio krašto kūrėjais, verslininkais, mokančiais svajoti ir atsakingai tų svajonių siekti. Rinkdamiesi THE BOX dovanų rinkinius juos palaikote, skatinate svajoti dar drąsiau ir ryžtingiau – kiekvienam kūrėjui tai ypatingai svarbu. O mums be galo smagu žinoti, kad prie to prisidedame.


KAINA ne tik gyvenantiems sočiau


Kurdami ekologiškų, aukštos kokybės, originalaus dizaino produktų derinius apgalvojome įvairius dovanojimo scenarijus. Kiekvienas rinkinys – puiki asmeninė dovana nuo vieno žmogaus ar poros. Tačiau yra daugybė progų, kai sveikina visa šeima, draugai, darbo kolektyvas – tokiais atvejais THE BOX dovanų rinkiniai yra nuostabus pasirinkimas, kol kas neturintis lygiaverčių alternatyvų. O ir pačius rinkinius galima teikti tiek asmeniškai, tiek keliems asmenims: turime derinių poroms, vaikams, visai šeimai, darbo kolektyvui. Solidaus dydžio THE BOX pakuotė tinkama tiek formaliai, tiek itin asmeniškai šventei. Ir tegu rinkinio pavadinimas per daug neįpareigoja – interpretuokite! REPREZENTACINĖS LT DĖŽĖS turinys gali sužavėti jūsų mamą, o TUOKTUVIŲ DĖŽĖ gali būti geriausia dovana draugės jubiliejaus proga. Turinį papildykite rašteliais, nuotraukomis ar kitomis jums svarbiomis detalėmis, taip sukurdami individualizuotą dovanų rinkinį.


Gyvenkime draugiškai!


Jei užsukę į šią parduotuvę nusišypsojote – tai jau yra gerai! Kitą kartą, kieme išaušus šventei, žinosite, kur sugrįžti. Turime daugybę idėjų, tad dovanų rinkinių periodiškai atsiras vis naujų. O jei kyla klausimų ar turite bendradarbiavimo pasiūlymų, būtinai kreipkitės – mielai bendraujame ir dairomės naujų horizontų!